Потрібна нова печатка, а згодом, як Обачним - «напряг»? Не проблема - фірма «http://photopolimer.com.ua» по виготовленню печаток в Києві виручить Вас! Оскільки ми - молода команда з оригінальним творчим баченням і відповідальним ставленням до своєї справи, використовуємо виключно сучасне висококласне сертифіковане обладнання, а також маємо повнісінько стандартних (і не дуже!) Концепцій щодо того, як саме повинна виглядати друк в наш час.

печатка замовити


Час - мінімальний час, потрібний фахівцям http://photopolimer.com.ua для виготовлення Вашого замовлення. Якщо ж Ви маєте намір максимально прискорити процес, то можете показати нам готовий ескіз і ми по просто зробимо ідентичну йому печатку, другий варіант: пояснити нам чим займається Ваше підприємство чи установа, вибрати тип оснастки, який Вас найбільш влаштує, а також викласти міркування з приводу кольору, наявності додаткових деталей, чи то пак всіляких візерунків, малюнків, логотипів, гербів і так далі.

Крім виготовлення стандартних печаток в Києві, також фірма проводить датери, нумератори, засоби для опломбування та т.п.

Яндекс.Метрика