Вас вітає «http://photopolimer.com.ua»! Це - інтернет-сервіс, профілюючі на штемпельних послуги (реалізація та виробництво печаток і штампів в Києві). Він допоможе Вам розробити, придбати свій оригінальний штамп або печатку.

печатка  купити


Терміни виконання замовлення фахівцями «http://photopolimer.com.ua»: планове виконання - один день (вартість нової печатки - від 150 гривень за штуку, штамп - від 50 гривень); термінове - всього годину (ціна нової печатки - від 200 гривень, штамп - від 100 гривень), щодо друку по відбитку, то це 200 і 250 гривень відповідно. Невеликий лик без для тих, хто не зрозумів значення попередньої послуги: «печатку, по відбитку» - виготовлення печатки, яка стоїть на документі, за допомогою лазерного обладнання друк сканується і майже повністю відтворюватися. Такий варіант виручить тих, у кого пропала або зіпсувалася стара печатка.

Співробітники «http://photopolimer.com.ua» виконають свою роботу у встановлений час, грамотно і якісно, ​​а перед безпосередньою видачею товару, його працездатність тестується кілька разів. Окрему увагу потрібно звернути на старання і професіоналізм дизайнерів http://photopolimer.com.ua, який розробляють концепцію печаток і штампів в Києві. Причому, Ви можете вдатися як до вже готовим ескізами, так і зробити індивідуальну печатку.

Яндекс.Метрика