Дорогі читачі, якщо зовсім недавно Ваш бізнес тільки-тільки стартував, прийміть наші вітання! Це дійсно величезний крок у житті, беручи до уваги деякі примхи нашої податкової системи. Ознайомившись зі списком документів і інших вимог, необхідних для реєстрації підприємства, Ви напевно вже зіткнулися з пунктом «друк».

замовити друк без документів київ


Так, печатками і штампами в Києві, а точніше, їх виготовленням займається Інтернет-сервіс під назвою «http://photopolimer.com.ua». Це порівняно молода, але вже компетентна, що має велику базу клієнтів, шановна компанія.

Плюс роботи фірми штемпельних послуг «http://photopolimer.com.ua» полягає чіткості роботи з клієнтами. Ви визначаєтесь з типом оснащення своєї печатки або штампа в Києві, орієнтуєтеся в часі (оскільки у них можна зробити плановий замовлення, який виконають за день, а також строковий - за годину), якщо особливо не морочитися, то можна вибрати готовий ескіз печатки або штампа і оплачуєте послугу. А якщо морочитися, тоді пропонуйте і пояснюйте який Ви бачите Вашу майбутню друк. Все просто!

Яндекс.Метрика