Фірма, що займається виробництвом штемпельних послуг - «http://photopolimer.com.ua», пропонує побачити як відбувається загадковий штемпельний процес на власні очі.

друк фоп київ


Все простіше простого насправді запитали: То пролістив наш сайт, Ви визначаєтесь з типом оснащення і безпосередньо печатки, штампа. Будьте уважні: вони розрізняються в діаметрі, кольорі, формі, тому вибір - справа смаку. Далі Ви або: а) здаєте паперу зі старою печаткою (варіант підійде в разі втрати печатки або її подальшої непридатності) - послуга «печатку, по відбитку» і фахівці «http://photopolimer.com.ua» сканують і «матеріалізіруют» друк з паперу в життя; б) даєте дизайнерам ескіз або замальовку майбутньої друку з обговореними заздалегідь деталями: колір чорнила, шрифт, текст, розташування слів або фраз, декорування та тп .; в) довіряєте долю своєї друку в руки все тих же дизайнерів і вони все вирішують за Вас. Потім Ви чекаєте виконання замовлення, це може бути один робочий день і, відповідно, буде стояти дешевше або, якщо поспішаєте - одна година.

Всі розцінки на виробництво печаток, штампів розписані на сайті «http://photopolimer.com.ua» в рубриці з відповідною назвою.

Яндекс.Метрика