Шановний читач, хочемо представити фірму «http://photopolimer.com.ua». Створено підприємство для того, щоб хоч трішки полегшити бюрократичну складову Вашої роботи. Так, ми працюємо з печатками, штампами, точніше, ми їх виготовляємо.

зробити друк


Пропозицій для Вас - маса і, що безсумнівно приємно, за досить доступними цінами. Діаметр виготовлених нашими фахівцями печаток становить від 12 до 50 міліметрів. Також в наявності - штампи всіляких розмірів, датери, нумератори. Останні, до речі, чи не жартівливо спрощують життя і дають можливість менше морочитися над набранням тексту.

Відносно оснащення, то це ручна і автоматична оснастка. За бажанням, можна вибрати такий колір корпусу печатки, штампа, який доведеться Вам до душі.

Окреме слово про зручні портативних печатках, їх можна кинути в сумочку або портфель, це так звані «кишенькові друку». Займаючи мінімум місця, друк завжди буде під рукою, що вкрай зручно, оскільки у Вас відпаде необхідність щоразу, коли треба підписувати папери, їздити на офіс за печаткою або зустрічатися з клієнтами виключно у себе в кабінеті. Друк з кишеньковою оснащенням зробить Вас мобільніше і Ви зможете підписувати договори де завгодно.

Яндекс.Метрика