Фірма «http://photopolimer.com.ua» пропонує послуги свої по виробництву такої продукції, як печатки, штампи, факсиміле. Ми працюємо, як новими печатками, так і з відбитками.

виготовлення печаток киев без документів


Так, якщо Ви посіяли свою колишню друк або вона просто зіпсувалася - не сумуйте, це ще не катастрофа! Тільки лише за один день фахівці з http://photopolimer.com.ua відновлять її, а точніше виготовлять нову, яка в точності буде нагадувати втрачений зразок. Для цього працівникам http://photopolimer.com.ua необхідно просто документ з Вашої втраченої печаткою, з допомогою спеціального обладнання ми просканіруем її, а далі - справа техніки. Така послуга (печатку, по відбитку) обійдеться в 200 гривень. Але якщо «реінкарнірованая» печатка потрібна Вам по заріз саме сьогодні, то ми виготовимо нову всього за годину і, відповідно, вартість такої послуги зросте до 250 гривень.

Для тих, кому потрібно зробити нову печатку, у фірми є готові зразки, а також ми працюємо по запропонованим клієнтами ескізами. Плата за виготовлення нової печатки - від 150 гривень протягом одного робочого дня, і від 200 - в терміновому порядку.

Послуга виготовлення штампа за день коштує від 50 гривень, а за годину - від 150 гривень відповідно. Відносно факсиміле - це буде 100 гривень за день і 150 гривень - за годину.

Яндекс.Метрика