Персоналізація з логотипом підпис повідомлення або твори мистецтва. Марки попередньо підписали у виборі червоного чорний синій зелений або фіолетовий. До 50 000 показів, перш ніж знову барвистий. М'яка ергономічна конструкція SureGrip®. Довічна гарантія виробника.
Сучасний ергономічний стиль монтажу в сірий колір з темно-бордовий ручкою. Довільний текст формується в спеціальному пористого матеріалу. Містить чорнило (5 кольорів) для тисячі вражень перед повторним маркування. Можна користуватися в 23 розмірах до 3 "х 4" (76мм х 102мм). Поставляється з захистом від пилу, щоб захистити штампування поверхню.

печатка організації


Millennium Маркування MaxStamp самостійно барвистого марки забезпечують надійне пластиковий корпус зі змінними штампів пластин! Один штамп тіло може бути використаний для кількох проектів з легко поміняти екструзійні пластини.
Мобільна Маркер кишенькові штампи складаються для зручного перенесення. Re-inkable майданчик.
Самостійно барвистого друк для постійного маркування одягу. Розмір Враження 3/4 "х 1 7/8" (19 мм х 48 мм.) Re-inkable чорну всередині.
Self-барвисті марки з нержавіючої сталевий сердечник ергономічний дизайн надзвичайної стійкістю. Ідеально підходить для серйозних користувачів талонів, таких як отримання податкових клерки колектори поштмейстера банківських службовців і т.д.
Кращу якість пластика себе барвистий штамп. Доступні в більш ніж 15 різних розмірів, все з вбудованою Inkpad (5 різних кольорів чорнила, доступних).
Високоякісні комерційного класу гумові штампи зробив на довгі роки. Використовується з окремою чорнила майданчик. Ручки північноамериканські корінні лісу. Друк штампа лазерним гравіюванням в реальному гуми.

Яндекс.Метрика