Нінбо Унікальний Друк Послуги Co., Ltd., є професійним виробником і експортером всіх видів з одним і декількома Весна механічні ущільнення, картридж печаток, FLYGT насоса механічне ущільнення Grundfos ущільнень насосів, ІТТ, в Xylem насоса ущільнення, Flygt плагін печаткою, Насоси, Прокладки , ущільнювальні кільця, OEM і інші матеріали ущільнювачів. Продукція широко використовується в багатьох областях, таких як космічного машинобудування, металургії, друку і фарбування, продуктів харчування, автомобільної промисловості, фармацевтичної і так далі .NingBo Унікальні Ущільнення ТОВ. може спроектувати, вимірювання і проводити всі види з власного стандартних і спеціальних гірських механічні ущільнення.

виготовлення металевих печаток


Нінбо Унікальний Друк Послуги Co., Ltd. можемо забезпечити всі види запасних ущільнень для John Crane, Burgmann, Flowserve, Roten, Честертон, AESSEAL, LATTY, Fluiten, ІТТ, в ксиліт, Flygt ущільнень насосів, Grundfos ущільнень насосів ...
Ми хотіли б щиро співпрацювати з вітчизняними та іноземними користувачами і робити все можливе, щоб поставляти якісну продукцію і послуги для задоволення попиту з боку користувачів, а тим часом встановити з ними довгострокові дружні відносини співпраці.

Яндекс.Метрика