Про Conde Nast

Відбитки і зображення, які ви знайдете на www.condenaststore.com пропонуються за версією Conde Nast, будинком для деяких з світу найбільш знаменитих брендів ЗМІ. У всьому світі, властивості Conde Nast визначити перевагу в своїх категоріях. Тепер, завдяки art.com, Conde Nast рада представити вам можливість володіти репродукцій і друковані видання зі свого архіву знакових образів, а також своєю колекцією мультфільмів, передбачених помітних митців Нью-Йорка.

де можна зробити печатку


Зображення, які Ви знайдете на цьому сайті являють Куратор колекції з архіву Conde Nast, який був обраний для вашого задоволення, як стіни мистецтва. Якщо ви зацікавлені в отриманні права використовувати будь-яких відмітних образів Conde Nast для ваших власних проектів, будь ласка, напишіть http://photopolimer.com.uaЧлен команди Conde Nast допоможе вам знайти ідеальний образ зі своєї великої архіві майже 8 млн фотографії, малюнки та ілюстрації.


Про Art.com

Будучи найбільшим в світі онлайн-провайдера спеціальності стіни мистецтва, Art.com, Inc. пропонує широкий вибір з більш ніж 1 млн гравюр, плакатів і оформлена твори мистецтва для дому та бізнесу по всьому світу. Із сучасних майстрів до класичних творів, Art.com має безпрецедентну асортимент образотворчого мистецтва, обмеженим тиражем, спеціальність відбитків, гобелени, високоякісних репродукцій, Ручний розпис оригіналів, фотографії, старовинні мистецтва і багато іншого.


Art.com дозволяє легко створити чудовий твір мистецтва, яке приходить готові повісити, пропонуючи кілька високоякісних оздоблювальних послуг, в тому числі на замовлення обрамлення, полотно передачі і дерева монтажу. Клієнти можуть вибирати з цілого ряду рекомендацій дизайнера або створювати свої власні оформлена шматки за допомогою простого у використанні, інтерактивні студії кадрів з тисячами варіантів призначених для користувача фреймів.


Art.com також допомагає компаніям важелі і монетизувати свої візуальні ресурси через інтерактивний, надійний і масштабований електронної комерції платформа, побудована спеціально для демонстрації і продажу зображень. Наша передній край візуальний пошук технології, соціальні та мобільні можливості маркетингу, зосередити увагу на якість обслуговування клієнтів, висока якість продукції, а великомасштабне виробництво і виконавчих можливості роблять Art.com очевидним вибором для партнерів, які премію, цілісне рішення електронної комерції.


Art.com, Inc. приватна компанія зі штаб-квартирою в Emeryville, Каліфорнія, з інших об'єктів в штаті Огайо, Північній Кароліні і Нідерландах. Для отримання більш докладної інформації, відвідайте http://photopolimer.com.ua

Яндекс.Метрика