Раді бачити Вас в інтернет-сервісі штемпельних послуг http://photopolimer.com.ua
Історично, штампи тільки в одному кольорі і основні кольори, як чорний, синій, червоний, зелений або фіолетовий, не користується популярністю. http://photopolimer.com.ua також пропонує широкий спектр кольорів. На відміну від звичайних печаток, які можуть друкувати тільки в одному кольорі, наші друку багатобарвні і дозволяють штампувати в декількох кольорах відразу! Це створює особистість, більше уваги, і ваш відбиток печатки може бути реальним, ніби живий.

КОЛЬОРОВА печатка +100


Наші нові багатобарвні друку мають спеціальної лазерного різання чорнило прокладки, яка дозволяє призначити кольору для різних областей вашої друку! Творчі можливості практично безмежні!
Наша хай-тек, патентована технологія використовує лазерну технологію для управління різання і нанесення фарби як печаткою так і гумовою прес-формою. Життя барвиста!
Можна виділити ваш логотип, назву компанії, номер телефону, символи і малюнки в кольорі. Багатобарвний відбиток друку- це щось особливе, що дозволить вашій персональної ідентичності бути помітною або ваш фірмовий стиль, щоб виділитися на тлі конкурентів.
З багатоколірним друком, ми пропонуємо унікальне рішення для індивідуальної надрукованих датах та з багатьма перевагами для Вас:
• Окремі різнокольорові друку.
• Кольоровий штамп включає символи або логотипи компанії відповідно до Вашого корпоративним дизайном.
• Виберіть з широкого спектру привабливих квітів. Піддон з п'ятнадцяти стандартних кольорах, а також кілька спеціальних кольорів.
• Дизайн Stamp легкий і зручний.
• Для самостійного використання гумові штампи багатобарвні легко створювати і цікаво використовувати.
• Re-порядок ідентичних окремих майданчиків і чорнильних картриджів проста і може бути зроблена в будь-який час.

Яндекс.Метрика