Раді бачити Вас в компанії штемпельних послуг http://photopolimer.com.ua
Виробництво кольорових штампів тепер стало ще легше. Відбулася оптимізація автоматизованого виробництва багатобарвних штампів. У той час як лазерний гравірувальний верстат вирізає текст гумових штампів, багатобарвний Jet просочує лазерну різання колодки. Оскільки ці два етапи роботи виконуються одночасно, вони також завершуються в той же час, як і звичайний штамп виробничого процесу.

печатки та штампи замовити


Ще один плюс: багатоколірний Jet зберігає всі 15 чорнила колірного спектра. Багатобарвний штамп готовий до використання в будь-який час - не потрібно переоснащення.
На нашому сайті http://photopolimer.com.ua Ви можете знайти середнього розміру верстати для лазерного різання & гравірувальні верстати лазерні преміум-класу з робочою зоною до 39 х 24 дюймів.
Виберіть з СО2 лазерів, волоконних лазерів (Speedy волокно) і лазерних машин, які поєднують в собі обидва лазерних джерел в одній машині (Speedy FlexX).
З http://photopolimer.com.ua, ми додатково пропонуємо Вам маркування лазера, що працює з galvo лазерної технології для високошвидкісної лазерного маркування. Маркування лазера і маркування станцій для промислового використання пропозиції пропонує максимальну надійність. Завдяки вбудованому galvo маркування голови, вони дозволяють написи лазером на максимальній швидкості маркування.
Виберіть оптимальну машину для ваших процесів та існуючих установок з нашого асортименту маркування лазерів. Наші лазерні верстати поставляються з налаштованим програмним забезпеченням і численних інтерфейсів і тому ідеально підходять для системної інтеграції.
Тут Ви можете знайти широкий вибір лазерних зразків, які можуть бути вирізані, вигравірувані або маркування лазерної машиною. Всі зразки описано докладно і приходять з повними інструкціями і файлами шаблонів, якими Ви можете слідувати безпосередньо.
Ознайомтеся з нашими зразками і замовте на нашому сайті http://photopolimer.com.ua.

Яндекс.Метрика