Ще не так давно в тепличному господарстві використовували скло. Однак цей матеріал істотно знижував рентабельність виробництва, оскільки будівництво, та й ремонт теплиць зі скла виявився досить дорогим задоволенням. Тому на протязі вже двох десятиліть замість звичного скла на теплиці монтують більш доступну і просту поліетиленову плівку, яка випускається в великому асортименті. Саме завдяки її доступності та характеристикам плівка стала настільки популярною в приватних господарствах і сільськогосподарських макросекторах.

Аграрії застосовують плівку найбільш широко. По-перше, вона служить покривним матеріалом в теплицях. Використовують її при висадці у відкритий грунт розсади, а також для укриття грунту з метою мульчування. Також за допомогою плівки можна здійснити пропарювання грунту. Крім того поліетиленову плівку використовують при укритті силосних ям і при облаштуванні кормохраніліщ.

Виробництво плівки тепличного призначення здійснюється з поліетилену високого тиску. Для цього використовують технологію екструзії. До поліетилену можуть бути додані спеціальні речовини. Перші - це світлостабілізатори. Вони покликані зменшити негативний вплив сонячного світла, через якого у матеріалу істотно знижуються показники міцності. А другі - Антифог, що представляють собою добавки, завдяки яким на плівці не конденсується волога, і теплиця не пітніє.

Плівка для теплиць має такі характеристики, як:

відмінна светопропускная здатність;
прекрасні теплоізоляційні якості;
стійкість до сонячного УФ-випромінювання;
гідроізоляційні якості;
практичність;
довгий термін;
створення парникового ефекту;
спроможність підтримки верхніх шарів грунту у вологому стані;
стійкість до погодних змін;
міцність;
економічність;
широкий експлуатаційний температурний діапазон: від -50 до +60;
ефективність.
Саме перераховані вище якості обумовлюють той факт, що більшість господарств і дачників воліє купити плівку для теплиці, замість альтернативних матеріалів.

«Photopolimer» виробляє плівку для теплиць відповідно до вимог ГОСТ. Асортиментний ряд плівки включає вироби в форматі «полурукав», ширина яких може становити 1000мм, 1500мм, 3000мм. Товщина плівки складає 80мк, 100мк, 120мк ,. 150мк, 200мк. У стандартному рулоні може бути різна довжина - 50м, 100м або 200м.

На гарантійний експлуатаційний термін, а також якісні характеристики плівки безпосередньо впливають товщина і кількість светостабилизатора.

плівка, розрахована на 12 місяців експлуатації, містить 1,5% стабілізатора;
на 24 місяці - 3%;
на 36-місяців - 4,5 або навіть 5%.
Щоб плівки відрізнялися один від одного навіть на перший погляд, в них додають спеціальні кольори: жовтого кольору, синього або зеленого.

Наша компанія може поз замовлення виготовити плівку, при цьому ширина може варіюватися від 50мм до 6000мм, а товщина від 30МК до 300мк.

Увага! Вироблена нами плівка має спеціальне маркування і захищена фірмовою упаковкою.

Теплична плівка: застосування і основні правила зберігання:

плівка перед монтажними роботами повинна вилежатися в теплі не менше 12 годин;
монтаж плівки слід робити таким чином, щоб вона була міцно натягнута на тепличний каркас, виключаючи можливі провисання;
при монтажі можна використовувати різні матеріали, наприклад, рейки з дерева, дріт, але тільки не б / у;
плівка повинна розмотуватися тільки горизонтально;
важливо не допустити пошкодження плівки в ході робіт;
всі контактують з плівкою поверхні каркаса повинні бути фарбують;
плівка легко пошкоджується механічним шляхом, тому в ході експлуатації з нею необхідно забезпечити дбайливе поводження;
зберігання плівки здійснюється в темному прохолодному місці;
в ході зберігання на плівку не повинні потрапляти сонячні промені;
не можна зберігати плівку поблизу джерела тепла;
не можна класти на плівку важкі предмети і зберігати її в вертикальному положенні.
У теплицях різного формату плівка виступає лідером серед інших матеріалів. Обумовлено це тим, що вона є високоефективною та доступна за ціною.

У компанії «Photopolimer» ви можете купити плівку для теплиці. Ми є виробником і тому гарантуємо вам високу якість матеріалу і доступну вартість. У нас в асортименті представлена ​​якісна плівка теплична, купити яку в Україні ви можете оптом чи вроздріб.

«Photopolimer» - це надійність, якість і гарантії!

Яндекс.Метрика