Поліетиленова плівка давно вже перейшла в розряд повсюдно використовується матеріалу. Всі покупці, які вирушають в магазин, перестали брати з собою шиті сумки і сітчасті авоськи, адже на виході їх чекає легкий і дешевий пакет, який до того ж досить міцний. Навіть в дорогих бутиках всі покупки упаковуються в фірмовий пакет з поліетилену.

Багато компаній вирішили скористатися популярністю пакетів і їх можливостями. Зокрема вирішили розмістити на них рекламну інформацію. Цей спосіб є дуже ефективним і недорогим. Реклама виходить легка і ненав'язлива, що діє практично на підсвідомому рівні.

Друк на поліетилені може здійснюватися за різними технологіями, але найефективнішою з них є флексография.

Флексографічний друк універсальна. З її допомогою можна запечатувати поверхні поліетилену як високого, так і низького тиску. Тобто, реклама може бути розміщена і на шурхотить пакетах з супермаркетів, і на дорогих, більш якісних брендових батькових кульочках. Багато виробників крім назви і картинки також наносять на поліетиленову плівку логотипи, додаткову інформацію про рекламований продукт, наприклад його складі, або самої компанії.

Плівки з поліетилену до запечатування готують спеціальним чином. Це може бути зроблено шляхом коронації електрозарядов, обробкою хімічними речовинами або ж плазмовими технологіями.

Компанія «Photopolimer» пропонує в Україні купити плівки поліетиленові різного типу і формату. Наша компанія здійснює друк на поліетиленових плівках і надає послуги з виготовлення макетів для упаковки і друкованих кліше.

Яндекс.Метрика