Багатошарові плівки - особливий матеріал, який найчастіше використовують для створення упаковки в самих різних сферах людського життя. Вони являють собою композитний продукт, який з кожним днем ​​стає популярнішою.

Багатошарові плівки мають масу якостей, але найзначніше - надійний захист продукту від негативного зовнішнього впливу і, як результат, тривале збереження його властивостей. Завдяки плівкам багатошарового типу товарна упаковка відрізняється більш дорогим зовнішнім виглядом, а термін придатності самого продукту істотно збільшується. Найчастіше в таку плівку упаковують молочну продукцію - сметану, кефір, молоко. Зсередини упаковка колеруется спеціальними складами, які не пропускають світло і УФ-випромінювання. Таким чином, молочна продукція зберігається набагато довше.

Багатошарову плівку отримують за допомогою технології екструзії. При виробництві може використовуватися один або кілька полімерів. У тих випадках, коли використовується тільки один тип полімеру, в кожен новий плівковий шар додаються спеціальні речовини, які наділяють шари певними якостями і поліпшують їх характеристики. Наприклад, поглинання ультрафіолетового випромінювання, зниження коефіцієнта тертя, перешкода утворенню конденсату. Кожен отриманий в результаті дії присадок шар, таким чином, має свої переваги, і всі вони передаються одному матеріалу - багатошарової плівці.

Використання багатошарових плівок багатогранно. Це і виробництво упаковки, і створення надміцної тепличної плівки.

Багатошарова плівка має такі переваги, які можна назвати корисними якостями:

захист упакованого в неї продукту від зовнішніх чинників;
захист упакованого в неї продукту від мехвоздействія;
високі показники міцності;
простота застосування і безпеку;
невелика собівартість;
легке відкривання;
ударостійкість;
невелика величина питомої ваги;
стійкість до широкого температурному діапазону;
прозорість;
захист від сторонніх запахів, їх виникнення і проникнення в продукт;
збереження природних властивостей продукції.
Багатошарові поліетиленові плівки відрізняються універсальністю у використанні. Вони витісняють з ринку традиційне скло, дерев'яну і керамічну упаковку.

Компанія «Photopolimer» випускає багатошарову плівку у вигляді полотна, рукава або напіврукава. Ширина вироби укладається в діапазон 50-6000мм, а товщина 25-300мк. Поспішайте купити плівки в Україні від виробника за доступною ціною і в найкращому виконанні.

Яндекс.Метрика