Поліетиленова продукція неоднорідна, зокрема поліетиленові плівки можуть бути виготовлені з принципово різного матеріалу. І різниться він в залежності від умов полімеризації. HDPE - це поліетилен, що отримується при низькому тиску (ПНД). Інакше його називають поліетиленом високої щільності. Проводиться він з гранульованого ПНД. Залежно від умов полімеризації, а точніше показників тиску і температури виходить гранульований поліетилен з різними характеристиками хімічного і фізичного характеру. Щоб отримати HDPE (ПНД) полімеризація здійснюється при низькому тиску - від 1 до 5 кг / см2. В результаті виходить речовина, яке має щільність 0,945 г / см3. Плівка з HDPE служить пакувальним матеріалом, а також може виступати тарою для різних типів розфасовки.

Поліетиленова плівка з ПНД відрізняється такими характеристиками, як:

матовість;
шурхіт при обмацуванні;
нееластичність;
нерастягіваемость;
міцність вище, ніж у виробів з ПВД;
стійкість до високих температур;
можливість використання плівки меншої товщини, не на шкоду споживчим якостям упаковки.


Поліетиленова плівка з ПНД на дотик і за своєю якістю дещо нагадує папір. Її застосовують при виробництві дешевих пакетів, де пріоритетним буде міцність і дешевизна. Найчастіше плівку ПНД використовують при виробництві простих і популярних пакетів типу «майка».

Компанія «Photopolimer» випускає плівку ПНД. У нас ви можете купити поліетиленову плівку ПНД в форматах: полурукав, рукав або полотно. Ширина вироби може варіюватися від 80мм до 1000мм, а товщина плівки може перебувати в діапазоні 7-50мк.

Яндекс.Метрика