ООО "ТехноПласт" - поставщик полимерных материалов по оптовым ценам
Экспресс доставка
Доставка по всей Украине в течении суток
Диллерская сеть
10 складов по Украине
Отслеживание груза
Через приложение оперативная информация о местонахождении груза

Упаковочные материалыupakovochnye materialy

полиэтилен (ПВД и ПНД)28136062

212

пленка полиэтиленоваяimages

У сучасному виробництві і торгівлі широко використовується ще один вид поліетиленової плівки - термозбіжна. Прості обивателі зустрічають цей тип плівки в будь-якому магазині, але не надають їй значення. А адже саме вона, дбайливо обволікаючи шматочок хліба, дорогі парфуми, овочі або фрукти захищає їх від різного впливу із зовні.

Термозбіжна плівка застосовується для штучної або групового пакування різних товарів. Це можуть бути харчові продукти, хімія і навіть будівельні матеріали, в тому числі і габаритні. Саме цей тип плівки користується попитом у виробників і торгових компаній, так як полегшує завантаження, перевезення та зберігання різних товарів.

Використання термоусадочної плівки багато в чому залежить від її щільності. Наприклад, при упаковці продуктів харчування, косметичних товарів використовують тонку плівку. Для великогабаритних, важких товарів застосовують більш міцну і щільну термоусадочну плівку.

Цей тип поліетиленової плівки відрізняється простотою і зручністю використання. Вона може застосовуватися як з обладнанням ручного типу, так і автоматичними або напівавтоматичними пакувальниками.

Термозбіжна плівка стала справжнім проривом в області пакувальних матеріалів. І зумовлено це було її якісними властивостями:

плівка прозора, що відкриває візуальний доступ до товару;
плівка відрізняється гнучкістю - при нагріванні матеріал щільно огортає товар по всій його поверхні і здатний приймати будь-яку геометричну форму;
газо-, волого-і грязенепроніцаемость;
міцність до механічного впливу;
фізична міцність і здатність тривалий час зберігати характеристики упакованої продукції;
розтин упаковки можливо тільки за умови її пошкодження, що дає захист від несанкціонованого доступу до товару;
легкість видалення і витягання продукції з упаковки;
невелика вага;
універсальність;
економічність;
доступність;
гігієнічність;
безпеку;
дешевизна.
Під дією гарячого повітря термозбіжна плівка легко змінює свої лінійні параметри. Саме цей факт дозволяє їй приймати будь-яку форму, огортаючи продукцію. Після охолодження плівка знаходить свої первісні якості і разом з тим щільно обтягує собою предмет.

За допомогою термоусадочної плівки продукція надійно закріплюється на європалетах. Завдяки цьому не потрібно ніяких додаткових снастей для утримання продукції на місці під час транспортування, навантаження та розвантаження. Разом з тим плівка ще й надійно захищає упакований товар від вологи і пилу.

За допомогою термоусадочної плівки з сипучих або рідких вантажів, розфасованих в банки, пляшки або пакети, формуються блоки, які полегшують не тільки зберігання, транспортування, але і облікові процеси. До того ж така упаковка зберігає зовнішній товарний вигляд продукції і навіть надає їй презентабельність.

Плівки поліетиленові плівки в компанії «Photopolimer» виробляються в великому асортименті. Він включає вироби, товщина яких може варіюватися в діапазоні 30-300мкм. Плівка може мати наступні форм-фактори: рукав, напіврукав, Фальцований рукав, палетна пакет. При цьому розміри і величина термоусадки може змінюватися в залежності від необхідності. У нас ви можете замовити виготовлення потрібної кількості та якості термоусадочної плівки будь-якого формату.

Процес упаковки за допомогою плівки термоусадочного типу може бути істотно спрощений. Разом з тим підвищується ефективність упаковки, за рахунок скорочення робочої сили і зниження собівартості.

У нашій компанії ви можете купити потрібну вам термоусадоч або замовити її виготовлення під ваші індивідуальні вимоги. Якості продукції залежать від типу використовуваного вами обладнання та характеристик упаковуваного товару.

Наші фахівці грамотно пропрацюють виробничий процес з технологічної точки зору, щоб виконати ваше замовлення з максимальною ефективністю і в найкоротші терміни.

Довіртеся нам. У нас ви знайдете найкращі та доступні термоусадочні плівки в Україні.

What our customers think
Хочу поблагодарить весь коллектив компании за постоянный безупречный сервис с большой буквы!
Игорь Михайловский Начальник отдела логистики компании Raden

Бюро переводов КиевЛучший партнер по работе с иностранными гостями и переводе технической документации - Goldentime Бюро переводов Киев

f07e72950ca0ff83
Яндекс.Метрика