ООО "ТехноПласт" - поставщик полимерных материалов по оптовым ценам
Экспресс доставка
Доставка по всей Украине в течении суток
Диллерская сеть
10 складов по Украине
Отслеживание груза
Через приложение оперативная информация о местонахождении груза

Упаковочные материалыupakovochnye materialy

полиэтилен (ПВД и ПНД)28136062

212

пленка полиэтиленоваяimages

Екологічна обстановка на планеті хвилює все більше людей. Частина з них навіть відмовляється від продукції, яка може завдати шкоди навколишньому середовищу. Багато хто саме з цієї причини відмовляються від поліетилену і зокрема продукції на основі поліетиленових плівок.

Насправді виробничі технології вже давно зробили крок вперед. Зараз поліетилен вдруге переробляється і виходить матеріал, який повністю руйнується при впливі світла за 2 місяці. При цьому поліетиленові плівки з вторсировини практично не поступаються в якісних параметрах плівкам з поліетилену першого сорту.

Плівка з вторсировини має одну незаперечну перевагу для споживачів - дешевизна. Купуючи такі вироби, ви економите свої кошти і бережете природу.

Батіг з вторсировини володіє наступними характеристиками, що відрізняють її від звичайної поліетиленової плівки:

темний колір;
менша светопропускная здатність;
руйнування при прямому впливі сонячного світла за один, максимум два місяці, через що недоцільно використовувати таку плівку в сільському господарстві;
температурний режим експлуатації від -50 до +60 градусів за Цельсієм;
нестерильність, через що її не можна використовувати в харчовій промисловості.

Проте, плівка з вторсировини має далеко не вузький сегмент використання. Якраз навпаки, її використовують часто і практично повсюдно.

Розрізняють такі види плівки з вторсировини:

термозбіжна;
господарська;
будівельна.

Термозбіжна плівка з вторсировини відрізняється від звичайної нижчою светопропускной здатністю. Тобто вона просто непрозора. Але її низька ціна робить цей факт зовсім незначним. З її допомогою упаковують нехарчові, будівельні матеріали, а також харчову продукцію, яка упакована в міцну індивідуальну тару, наприклад пляшки з безалкогольними і алкогольними напоями.

Будівельна плівка з вторсировини дозволяє також економити. Наприклад, в ході ремонтних робіт в приміщеннях нерідко потрібні укриття для підлоги і предметів інтер'єру, зокрема меблів. Використовувати дорогу плівку для цієї мети не доцільно. А дешева будівельна захисна плівка з вторсировини - найідеальніший варіант. Також можливе використання плівки з вторсировини для тепло- і гідроізоляційних робіт.

У господарсько-побутові потреби плівки з вторсировини також можуть стати в нагоді. Зокрема з них виготовляють дешеві сміттєві пакети, які не забруднюють навколишнє середовище.

Віддаючи перевагу плівкам з вторсировини, ви розумно витрачаєте свій бюджет і дбаєте про здоров'я нашої планети.

Компанія «Photopolimer» в Україні випускає поліетиленові плівки з вторсировини і реалізує їх за найвигіднішими цінами. Купуйте плівки від виробника! У нас плівки з вторсировини виготовляються в наступних форматах: полурукав, рукав, Фальцований рукав і полотно. Ширина може варіюватися в діапазоні 150-6000мм, а товщина плівки може складати 60-300мк.

What our customers think
Хочу поблагодарить весь коллектив компании за постоянный безупречный сервис с большой буквы!
Игорь Михайловский Начальник отдела логистики компании Raden

Бюро переводов КиевЛучший партнер по работе с иностранными гостями и переводе технической документации - Goldentime Бюро переводов Киев

f07e72950ca0ff83
Яндекс.Метрика