Поліетиленова плівка давно вже перейшла в розряд повсюдно використовується матеріалу. Всі покупці, які відправляються в магазин, перестали брати з собою шиті сумки та сітчасті авоськи, адже на виході їх чекає легкий і дешевий пакет, який до того ж досить міцний. Навіть в дорогих бутіках всі покупки упаковуються в фірмову упаковку з поліетилену.

Багато компаній вирішили скористатися популярністю пакетів та їх можливостями. Зокрема вирішили розмістити на них рекламну інформацію. Цей спосіб є дуже ефективним та недорогим. Реклама виходить легка і ненав'язлива, що діє практично на підсвідомому рівні.

Друк на поліетилену може здійснюватися за різними технологіями, але найефективнішою з них є флексографія.

Флексографічний друк універсальна. З її допомогою можна запечатати поверхню поліетилену як високого, так і низького тиску. Тобто реклама може бути розміщена і на шурхоті пакетів з супермаркетів, і на дорогі, більш якісних брендовых батькові кульочках. Багато виробників крім назви та картинки також наносять на поліетиленову плівку логотипів, додаткову інформацію про рекламовану продукт, наприклад, його складі, або самої компанії.

Плівки з поліетилену до запечатування готують спеціальним чином. Це може бути зроблено шляхом коронації електрозарядів, обробкою хімічними речовинами або плазмовими технологіями.

Компанія «Техно-Пласт» пропонує в Україні придбати плівки з поліетилену різного типу та формату. Наша компанія здійснює друк на поліетиленових плівках та надає послуги з виготовлення моделей для упаковки та друкованих кліше.

Ремонт и монтаж сантехники в Киеве

Яндекс.Метрика